Acryl Extra is een hoogwaardige universeel overschilderbare voeg- en afdichtingskit op basis van een acrylaat dispersie. Na het aanbrengen vormt het product een plasto-elastisch rubber door verdamping van water

Acryl Extra is een hoogwaardige universeel overschilderbare voeg- en afdichtingskit op basis van een acrylaat dispersie. Na het aanbrengen vormt het product een plasto-elastisch rubber door verdamping van water
Acryl Fire is een hoogwaardige brandwerende plasto-elastische afdichtingskit op basis van een acrylaat dispersie. ACRYL FIRE biedt tot 4 uur brandweerstand in lineaire verticale bewegingsvoegen.
Alu Rapid 2K is een 2 component, solventvrije, vochtuithardende montagelijm op polyurethaanbasis met een snelle aanvangshechting voor het verlijmen van aluminium hoekverbindingen.
Ber-Chim is een twee componenten chemisch anker op basis van een polyester hars voor verankeringen in beton, bakstenen, natuursteen en hout.
Bermacol 2K is een 2-component, solventvrije, vochtuithardende montagelijm op polyurethaanbasis met een snelle aanvangshechting voor o.a. het verlijmen van aluminium hoekverbindingen.
Cement-Fix is specifiek ontwikkeld als voegreparatiemiddel, voor het herstellen van beschadigde voegen van binnen- en buitenmuren, tussen metselwerk en steenstrips, op basis van acrylaat dispersie technologie, welke uithardt door waterverdamping uit de massa.
Contactlijm Fine Wood is ontworpen om in één keer 100% coating op beide oppervlakken te geven. Het heeft een nevelpatroon dat duidelijk verschilt van het web. Dit maakt het gemakkelijk aan te brengen, met meer vertrouwen dat het vereiste laaggewicht wordt aangebracht. De afwerking is een gladde, gelijkmatige laag geschikt voor het verlijmen van dunne of hoogglans laminaten op verschillende ondergronden waaronder MDF, spaanplaat, multiplex en andere houtplaatmaterialen. Het hecht ook op de meest voorkomende bouwmaterialen zoals gipsplaat, aluminium, beton, metselwerk en staal.
Fix Foam is een hoogwaardig polyurethaan pistoolschuim met geringe uitzetting geschikt voor het verlijmen en monteren van akoestische- en isolatieplaten voor binnen- en buitentoepassingen.
Flex Foam is een 1-component zelf-expanderend, zeer flexibel, hoog isolerend en luchtdicht polyurethaan pistoolschuim. Door de elastische eigenschappen kan het schuim de bewegingen van de voeg opvangen met behoud van zijn isolerende eigenschappen.
Snelle, reactieve uithardende cementgebonden coating voor waterdichting in de directe grond, in- en outdoor zones. Als afdichting in de sokkel of onder oplopend metselwerk. Constant drogend, ook bij ongunstige weersomstandigheden. Tweede laag kan na 3 uur aangebracht worden.